Vyplatí se nebankovní hypotéka?

Vyplatí se nebankovní hypotéka?

(Komerční sdělení) Chcete si vzít hypotéku, ale v bance vám kvůli špatné bonitě nepůjčí?

Na finančním trhu existuje celá řada finančních společností, které vám poskytnou potřebnou částku pomocí nebankovní hypotéky. Nebankovní hypotéka se vyplatí zejména v situacích, kdy si potřebujete půjčit peníze opravdu rychle bez dokládání příjmů a prověřování registrů. Půjčit si můžete zpravidla 50-70% z hodnoty zastavené nemovitosti. Maximální výše částek je u každé společnosti jiná, ale může jít i o částky do 30 000 000 korun. O nebankovní hypotéky mají zájem nejen dlužníci a osoby s nízkými příjmy, ale i začínající podnikatelé nebo firmy, které neprojdou v bance a potřebují peníze na rozvoj svého podnikání. S penězi lze investovat do dalších nemovitostí, nákupu strojů či pozemků.

Podmínky mají bankovní a nebankovní hypotéky rozlišné. Zatímco v bance musíte doložit svůj příjem, bonitu a půjčka je vázaná na účel použití, u nebankovní hypotéky toto vše odpadá. Můžeme říci, že jde o americkou hypotéku, kdy nemusíte dokládat, na co peníze použijete. Hypotéku můžete využít na sloučení svých menších dluhů, nákup či rekonstrukci domu nebo bytu a také do podnikání i vyplacení exekuce. Výhodou nebankovní hypotéky je, že nehradíte poplatky předem. Solidní společnosti vám veškeré náklady na vyřízení zaúčtují do celkové částky za poskytnutí půjčky. U nebankovní hypotéky není fixační období a úroky i splátky jsou stejné po celou dobu splácení. Můžete však hypotéku kdykoliv splatit předčasně bez poplatků a pokut. U obou typu hypoték je potřeba mít spolužadatele, tedy manžela nebo manželku.

Vybrat si vhodnou půjčku i hypotéku můžete na stránkách financechytre.czNajdete zde nejrůznější bankovní i nebankovní produkty, přehled nejvýhodnějších úvěrů a informací ze světa půjček. Nebankovní hypotéka je vhodným produktem, pokud si chcete půjčit rychle. Zatímco hypotéku v bance sjednáte po několika návštěvách pobočky, hypotéku nebankovní vám vyplatí již za pár dní. Není nemožné získat peníze do tří dnů od podpisu smlouvy. Stačí dodat potřebné dokumenty k ověření vaší totožnosti a k zastavené nemovitosti. Ručit přitom můžete nemovitostí svou i třetí osoby, která vám k tomu poskytne písemný souhlas. Půjčit si lze od 100 000 korun výše. Nebankovní hypotéka je výhodným produktem s nízkými úrokovými sazbami a často se vyplatí více než klasická osobní půjčka. Pokud se ocitnete ve finanční tísni, stojí za zvážení, zda nevyužít právě nebankovní hypotéku.

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.

Related Posts