Výhodné půjčky na bydlení – srovnání

Výhodné půjčky na bydlení – srovnání

(Komerční sdělení) Pokud se podíváme na současný trh s půjčkami, jsou odborníky doporučovány hlavně takové, které využijeme především smysluplně. Daná smysluplnost spočívá například v tom, že by nám předmět, který půjčkou financujeme, měl vydržet i delší dobu po tom, co půjčku splatíme. Je tedy jasné, že nejvíce jsou doporučovány hlavně půjčky na bydlení. Do tohoto segmentu se nemusí nutně řadit jenom takové úvěry, které využijeme třeba na:

  • Stavbu nemovitosti
  • Koupi nemovitosti
  • Rekonstrukci nemovitosti

Do dané skupiny můžeme zařadit i takové úvěrové produkty, které dnes využijeme třeba i v souvislosti s nákupem vybavení a spotřebičů. Podívejme se proto na srovnání jednotlivých možností.

Výhodné půjčky nabídne banka

Pokud hledíte hlavně na výhodnost, tedy především na nízký úrok i RPSN, je ideální zavítat do banky. Jednou z takových, které rozhodně nezklamou, je Česká spořitelna. Jde o největší banku na našem trhu, což vám dává i pocity jistoty spojené s tím, že vás zde čeká férový přístup i jasně dané podmínky. Banka nabídne v souvislosti s financováním bydlení několik konkrétních produktů. Ty mohou být jak účelové, tak i neúčelové.

My doporučíme spíše druhou možnost, u které není nutné dokládat, na co peníze využijete. Lze je tedy utratit za cokoliv, co bude s vaším bytem nebo domem souviset. K dispozici je u této klasické půjčky částka 20 000 – 700 000 Kč, kterou je možné vzít si na dobu 12 – 84 měsíců. Jak jsme zmínili, v bankovním segmentu potěší především úrokové sazby. V tomto případě začíná úrok na hranici 6,9 procenta.

Snadnější získání přináší nebankovní segment

Banky nejsou jedinou možností, kterou je možné vyzkoušet. Pokud hledáte spíše jednoduchost a rychlost získání, neměl by vás zklamat nebankovní segment. Právě ten se hodí tomu, kdo na půjčku více spěchá, nebo kdo nepochodil v bance. Dnes je v nebankovním segmentu na několik desítek poskytovatelů a tak by mělo být cílem každého vybrat takového, který rozhodně nezklame. V tom může pomoci portál Půjčky přehledně.cz, který je cestou, jak si porovnat jednotlivé možnosti a vybrat z nich tu pravou. Pokud u nebankovního segmentu zůstaneme a podíváme se na možnosti, které by byly vhodné i na financování výdajů spojených s bydlením, mohou přijít vhod tyto produkty:

  • Tesco půjčka
  • Cetelem půjčka
  • Cofidis půjčka

Všechny tři možnosti se pyšní tím, že maximální sumy mohou jít i do stovek tisíc korun, stejně jako nabídnou možnost splácení v délce až 84 měsíců. Samozřejmostí je i možnost podat si online žádost, nebo to, že účel využití peněz není nutné dokládat.

Jsou s vaším bydlením spojeny jenom menší výdaje?

Financování bydlení pomocí půjčky nemusí být nutně spojeno jenom s částkami, které jdou do desetitisíců, nebo statisíců. Může se jednat i o výdaje ve výši několika tisíců korun. A to třeba v souvislosti s koupí jednoho spotřebiče, nebo i v souvislosti s opravou, pokud se porouchá. Je jasné, že v takovém případě by vás měla zajímat především půjčka ihned. Jedná se o takový úvěrový produkt, jehož charakteristikou jsou hlavně nižší sumy, poskytované na kratší dobu. Pokud si o ně požádáte, čeká vás také celkem rychlé vyřízení, realizované třeba ještě v den žádosti.

Pokud budete vybírat tu pravou půjčku, doporučujeme hlídat hlavně výši úrokových sazeb, jelikož tento segment nepatří k nejvýhodnějším. Jsou ale i výjimky, kdy během měsíce přeplatíte jenom pár procent, stejně jako jsou i takoví poskytovatelé, kde v rámci první žádosti získáte slevu z úrokové sazby, nebo i možnost půjčit si zcela zdarma. Tedy za předpokladu, že půjčené peníze splatíte do domluveného termínu. Pokud ano, může se v souvislosti s bydlením vyplatit i tento typ úvěrového produktu.

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.

Related Posts